Forno Marco 30" Stainless Steel Dual Fuel Range with True Convection (4.32 Cu. Ft.) - FFSGS6197-30
UGS : D41JBVW0
Dimensions du produit: Profondeur: 16", Hauteur: 37", Largeur: 30",
Caractéristiques uniques
  • Continuous Cast Iron Grates provide even heat distribution and stable cookware mobility
  • Deep recessed black enamel range top cavity contains spills for quick clean-ups
Fini : Stainless Steel
MPN : FFSGS6197-30
Détails du produit :
  • 4 sealed burners with 37,000 BTU offer versatile cooking options
  • The range includes a versatile 4,000 BTU burner
  • Continuous Cast Iron Grates provide heat distribution
  • Total stove-top out of 37,000 BTU
  • Stove-top ranging from 4,000 to 15,000 BTU
  • Accommodate a 24" x 15" baking sheet