Samsung Barre de son 5.1 canaux 360W avec caisson de graves HW-Q60R/ZC
UGS : 39119164
NO. DE MODÈLE : HW-Q60R/ZC
Livraison locale gratuite - Détails
Garantie de prix de 30 jours - Détails
ou
Flexiti Financing
Dimensions
43.5″(110cm)
Largeur
2.5″(6.4cm)
Hauteur
4″(10cm)
Profondeur
Caractéristiques uniques
Spécifications
Dimensions
Largeur
Hauteur
4″(10cm)
Profondeur
Autre dimensions :
Subwoofer (W x H x D): 8.07 x 13.89 x 11.93 inches.
MPN :
HW-Q60R/ZC
Garantie :
One-year warranty on parts and labour. Customer Support: 1-800-SAMSUNG.
Poids :
21.6 lbs
Audio :
  • Sound Modes: Adaptive Sound Mode
  • Channel System: 5.1 Channel
  • Output Power (Watts): 360W
  • Dolby Digital: Dolby 5.1Ch
  • DTS Digital Surround: DTS 5.1Ch
  • Subwoofer: 6.5"
  • Subwoofer Type: Wireless Subwoofer
  • Number of Speakers: 4
  • Anynet+(HDMI-CEC): Yes
  • Center Speaker: Yes
  • Surround Mode: Surround Sound Expansion
  • Game Mode: Yes
  • Acoustic Beam Technology: Yes
Connectivité :
  • HDMI Inputs: 1
  • Optical Digital Audio Input: 1
  • USB Ports: USB Music Playback
  • Bluetooth: Yes
  • Bluetooth Power On: Yes
Caractéristiques pratiques :
  • Samsung Audio Remote App
Inclus :
  • Remote Controller
  • Optical Cable (1.5M)
  • Wall mount Kit
  • Power Adopter for Bar
  • User Manual
Vidéo :
  • 4K (60Hz) Video Pass: Yes