Forno Marco 30" Stainless Steel Dual Fuel Range with True Convection (4.32 Cu. Ft.) - FFSGS6197-30
1 avis
UGS : D41JBVW0
NO. DE MODÈLE : FFSGS6197-30
Livraison locale gratuite - Détails
Garantie de prix de 30 jours - Détails
ou
Flexiti Financing
Pourquoi acheter des électroménagers chez Léon?
Dimensions
30″(76cm)
Largeur
37″(94cm)
Hauteur
Profondeur
Caractéristiques uniques
  • Continuous Cast Iron Grates provide even heat distribution and stable cookware mobility
  • Deep recessed black enamel range top cavity contains spills for quick clean-ups
Spécifications
Largeur:
Hauteur:
Profondeur:
Capacité :
Fini :
Stainless Steel
No. de modèle :
FFSGS6197-30
Détails du produit :
  • 4 sealed burners with 37,000 BTU offer versatile cooking options
  • The range includes a versatile 4,000 BTU burner
  • Continuous Cast Iron Grates provide heat distribution
  • Total stove-top out of 37,000 BTU
  • Stove-top ranging from 4,000 to 15,000 BTU
  • Accommodate a 24" x 15" baking sheet